What's App: +375 29 165-60-47

info@medtravelbelarus.com

Viber: +375 29 165-60-47

Skype: MedTravelBelarus

Dantų gydymas Baltarusijoje

1418662359_0Pastaruoju metu auga užsieniečių susidomėjimas odontologijos paslaugomis Baltarusijoje dėl jų aukštos kokybės ir nedidelių kainų, kurias siūlo privačios Minsko dantų priežiūros klinikos. Nors mokamas odontologijos paslaugas taip pat teikia ir valstybinės įstaigos, susiduriama su tam tikrais sunkumais siekiant, kad jos būtų suteiktos, o tai ypač aktualu užsieniečiams. Beje, taip yra ne tik stomatologijos įstaigose, bet ir kitose specializuotose medicinos srityse (plastikos chirurgijos klinikose, oftalmologijos centruose ir t.t.)

Valstybinėse odontologijos klinikose baltarusiams teikiamos paslaugos yra nemokamos, tačiau jos gali būti suteiktos ir už tam tikrą mokestį – tuomet gydymo procesas bus be eilių, gydymui naudojant importines medžiagas. Kainos valstybinėse įstaigose yra nežymiai mažesnės nei privačiose klinikose. Kadangi mokamos odontologijos paslaugos turi nemenką paklausą tarp vietinių gyventojų, susidaro eilės.

Taip pat, palaikyti sklandžią komunikaciją su valstybinėmis odontologijos klinikomis yra labai sunku, netgi galima sakyti neįmanoma. Valstybinėse įstaigose dirbantys gydytojai nėra suinteresuoti prisivilioti pacientų – jiems užtenka ir baltarusių, perkančių mokamas paslaugas Minske ir kituose Baltarusijos miestuose.

Tuo tarpu, privačiose klinikose dirbantys specialistai pasižymi mobilumu, jie gali suteikti konsultacijas ir nuotoliniu būdu (pvz. elektroniniu paštu). Mes branginame jūsų ir savo laiką, tad esame pasiruošę per trumpiausią įmanomą laiką pasiūlyti optimalų gydymo planą savo svečiams iš užsienio šalių. Būtent dėl to dantų gydymas Baltarusijoje yra ne tik naudingas ir patogus, bet ir tausojantis jūsų laiką.

Svarbu paminėti, kad mūsų kompanija bendradarbiauja tik su patikimais ir gerus atsiliepimus turinčiais Baltarusijos privačiais medicinos centrais. Visi gydytojai yra aukščiausios arba pirmos kategorijos ir pastoviai tobulinasi užsienio šalyse. Atsiliepimus apie šias klinikas ir jose dirbančius medikus jūs galite paskaityti tam skirtoje skiltyje.Doctor or radiologist looking at an x-ray online

Minske yra daugiau nei 100 privačių stomatologijos kabinetų, kurie aktyviai reklamuojasi interneto erdvėje. Atskirti kokybiškus centrus su daugiamete patirtimi ir kvalifikuotu personalu nuo naujų ir įtartinos kokybės centrų Baltarusijoje darosi nelengva, o ypač jei pacientui būtinas sudėtingas dantų gydymas.

Būtent dėl to savarankiškai išsirinkti stomatologijos centrą Minske tampa nelengva užduotimi. Turėkime omeny, kad suteiktų odontologijos paslaugų kokybę pilnai įvertinti galima tik praėjus metams po gydymo. Visi dantų priežiūros centrai, su kuriais bendradarbiauja mūsų kompanija,  su pacientu sudaro sutartį dėl teikiamų stomatologijos darbų ir duoda gydymo garantiją.

Dantų gydymas – tai medicinos sritis užsiimanti burnos ertmės problemų pašalinimu chirurginiu arba nechirurginiu būdu. Sveiki dantys – sveikas žmogus.

Odontologijoje galima išskirti keletą specializacijų ir sričių. Tradicinė odontologija apima burnos ertmės higieną ir dantų bei dantenų profilaktiką. Estetinė odontologija rūpinasi estetine dantų ir šypsenos išvaizda, ir šiuo metu ši sritis labai sparčiai populiarėja. Dantų balinimas – viena iš populiariausių šių dienų kosmetinių dantų išvaizdos procedūrų. Yra daugybė dantų balinimo būdų ir kiekvienam gali būti parinktas metodas, kuris jam labiausiai tinka. Taip pat Jums gali būti pasiūlyti dantų implantai, tilteliai, laminatės ir kitos paslaugos.

Savo klientams mes siūlome gydymo paslaugas tiek tradicinės, tiek estetinės odontologijos srityse. Kompanija „Med Travel Belarus“ organizuoja kelionės priežiūrą nuo pat Jūsų kreipimosi į mus iki gydymo pabaigos.

Jeigu jus domina detalesnė informacija apie stomatologijos paslaugas Baltarusijoje, kreipkitės į mus dėl nemokamos konsultacijos bet kuriuo klausimu, susijusiu su gydymu ir kelionės organizavimu. Mes operatyviai suorganizuosime išankstinę konsultaciją su gydytoju. Savo laiškus su nuotraukomis (rentgeno nuotraukomis) ir komentarais siųskite elektroniniu paštu info@medtravelbelarus.com. Mes būsime Jūsų koordinatoriais visuose kelionės etapuose ir sukursime maksimalų komfortą.

Have more questions? Contact us!

+375 29 165-60-47

Order call

What's App: +375 29 165-60-47

info@medtravelbelarus.com

Viber: +375 29 165-60-47

Skype: MedTravelBelarus

Вы можете запросить у нас контакты пациента для уточнения интересующей вас информацииВы можете запросить у нас видеоотзыв пациентаWe promise to call you back