What's App: +375 29 165-60-47

info@medtravelbelarus.com

Viber: +375 29 165-60-47

Skype: MedTravelBelarus

Dantu implantai baltarusijoje

1417927868_0Dantų implantologija šiais laikais yra dinamiška, sparčiai besivystanti medicinos sritis. Kaip žinoma, klasikinė dviejų etapų implantacija dažnai susiduria su problemomis kai nepakanka kaulinio audinio implantui įstatyti. Sinuso pakėlimo (sinuslifting – kaulinio audinio priauginimas) procedūros ženkliai padidina implantacijos kainą ir proceso trukmę.

„Mes profesionaliai užsiimame gydymo organizavimu užsienio piliečiams mūsų stomatologijos centre. Gydymas planuojamas nuotoliniu būdu, remiantis panoraminėmis nuotraukomis.“

1417927868_2Šiuo metu viena iš naujausių, sėkmingai išbandytų implantacijos sistemų yra ROOTT (basal osseointegrated implants) implantacija, kuri yra vienaetapė ir sėkmingai yra naudojama kai kuriose Baltarusijos klinikose. Implantai yra įstatomi „4-D implantacijos“ metodo pagalba. Taip pat, naudojama pamatinės (bazalinės) implantacijos metodika. Tokia metodika sėkmingai plėtojama geriausiuose Rusijos, Lenkijos odontologijos centruose, tačiau kaina tose klinikose ženkliai didesnė nei Minsko klinikose.

Mūsų specialistai praėjo ištęstines, daugiaetapes studijas pas vieną garsiausių šveicarų implantologą – profesorių Styveną Ide (Stephen Ihde), kuris yra ekspres-implantacijos KOS, BCS ir BOI implantais pradininkas.

1417927868_1Pagrindinis vienaetapės ROOTT implantacijos privalumas yra didesnis teigiamų tyrimų rezultatų skaičius tarp visų implantacijos sferoje egzistuojančių technikų. Tokie implantai sėkmingai naudojami tuose klinikiniuose atvejuose kuriuose dar prieš kelis metus atrodė nieko neįmanoma pasiekti.

BOI implantų ypatybė yra ta, kad į žandikaulį jie statomi ne vertikaliai o horizontaliai, per nedidelį įpjovimą dantenoje. Implantai yra T formos, apatinė plokštelė tvarkingai įsistato į pjovimo vietą ir yra užfiksuojama. Valgio metu krūvis į horizontaliąją plokštelę pasiskirsto tolygiai, kas žymiai prailgina implantų tarnavimo laiką.

Žvilgtelėkime į pamatinės (bazalinės) implantacijos privalumus:

  • Galimybė įstatyti ir įtvirtinti ROOTT BASAL implantus vienaetapiu būdu (iš karto po danties iškritimo) t.y. nėra būtinybės laukti 2 mėnesius kol atsistatys kaulas.
  • Pilna dantų protezų įstatymo procedūra atliekama Minske iš karto po jų pagaminimo per 3-5 dienas. Po šios procedūros nereikia laukti 4-6 mėnesių kol implantai prigis.
  • Atsižvelgiant į tai, kad bendras vizitų ir chirurginės intervencijos skaičius mažesnis, sumažėja ir gydymo išlaidos.
  • Galimybė grįžti prie įprasto gyvenimo būdo iš karto po procedūrų pabaigos ir nuolatinių protezų įstatymo.
  • Pamatinė osteointegruotoji implantacija geriausias sprendimas rūkoriams, kuriems įprastos implantacijos sistemos yra netinkamos.

1417927868_4BOI implantus galima panaudoti lokaliam vieno danties pakeitimui, o taip pat ir protezų atramos visame žandikaulyje formavimui.

Mūsų odontologijos klinikoje pacientams, atvykusiems iš užsienio, gydymo grafikas sudaromas pagal individualų planą, iš anksto aptariant pagrindinių ir papildomų procedūrų kainą. Per 10 – 12 dienų galima atlikti implantacijos procedūrų kompleksą įstatant nuo 5 iki 20 implantų

1417927868_3Kad būtų sudarytas gydymo grafikas, mūsų gydytojai turi iš anksto susipažinti su panoraminėmis paciento dantų nuotraukomis. Padaryti nuotrauką galima daugelyje jūsų miesto odontologijos kabinetų, pasiimant elektroninį variantą įrašytą diske ir išsiųsti jį mums elektroniniu paštu ingo@medtravelbelarus.com.

Per 1 – 2 darbo dienas chirurgas-implantologas ir gydytojas odontologas-ortopedas bendrai išanalizuoja jūsų nuotrauką ir padaro išvadas. Išvadose nustatomas pirminis gydymo planas ir orientacinė visų darbų komplekso kaina. Tokiu būdu, pamatinė dantų implantacija Minske – ne tik finansiškai palankus, bet ir patogus sprendimas dėl viso proceso organizuotumo.

examp safarov-min

Nustačius gydymo planą, mes aptarsime jūsų vizito datas, pasiūlysime įvairius apgyvendinimo netoli klinikos variantus, kultūrinę programą ar kitas gydymo ir sveikatos priežiūros procedūras (regėjimo patikrinimą, bendrą organizmo būklės diagnostiką, SPA, masažistų, kosmetologų paslaugas ir t.t.)

Jums atvykus, atsakingas asmuo jus pasitiks su automobiliu ir nuveš į gyvenamąją vietą, o vėliau į kliniką. Per visą buvimo laiką Minske mes aprūpinsime jus mobiliuoju telefonu su vietine SIM kortele ir jūsų asmeninio vadybininko, klinikos, implantologo ir ortopedo telefono numeriais.

Have more questions? Contact us!

+375 29 165-60-47

Order call

What's App: +375 29 165-60-47

info@medtravelbelarus.com

Viber: +375 29 165-60-47

Skype: MedTravelBelarus

Вы можете запросить у нас контакты пациента для уточнения интересующей вас информацииВы можете запросить у нас видеоотзыв пациентаWe promise to call you back